parallax background

TRENING
PRZYGOTOWANIA
MOTORYCZNEGO

już od 100zł / 60min


ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ
JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Trening indywidualny jeden na jeden z trenerem przygotowania motorycznego.


Wierzymy że właściwa praca nad ciałem pozwoli poprawić Twoje wyniki sportowe oraz zapobiegnie kontuzjom. Pracujemy z zawodnikami na każdym poziomie: profesjonalnym, wyczynowym, rekreacyjnym. Trenujemy z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Pomagamy im realizować sportowe cele. Spotkania poprzedzone są szczegółową diagnostyką i konsultacją.

Trening dla sportowca – w Kielcach i online

Trening dla sportowca to najlepsze rozwiązanie dla osób aktywnie uprawiających dowolną dyscyplinę. Pozwala kształtować kondycję. Wzmacnia też siłę mięśni. Poprawia osiągi organizmu. Polecany zawodnikom różnych dyscyplin sportowych. Trening dla sportowców zachowa ciało w świetnej formie oraz poprawi jego parametry. Niezależnie od pory roku, czy sezonu. Optymalnie dobrany zestaw ćwiczeń dopasowany jest do cyklu życia zawodnika.

Trening w trakcie sezonu

Trening w trakcie sezonu wiąże się z poprawą i utrzymaniem jak najlepszej kondycji ciała oraz jego siły mięśniowej. To cyklicznie lub regularnie powtarzające się spotkania przeznaczone dla sportowca amatora i zawodowca. Sezon oznacza maksymalne wydatkowanie energii mięśni oraz ścięgien. Przeciążony jest też układ kostny. Właściwie ułożony trening przyniesie ulgę po kontuzjach i urazach oraz zapobiegnie ich powstawaniu. Często łączony jest z odpowiednią odnową biologiczną i masażem.. Trening dla sportowca w trakcie sezonu to ćwiczenia dopasowane do trudów danej dyscypliny. Duży nacisk kładziemy też na ogólną kondycję ciała, zdrowie i jego sprawność. Najważniejsze jest jak najlepsze przygotowanie organizmu do kolejnego wyzwania.

Trening off season – bądź w formie po sezonie!

Koniec sezonu nie oznacza końca treningów sportowych. Te po sezonie pozwalają zregenerować się, wrócić do pełnej formy oraz przygotować się do nowego sezonu. Ćwiczenia mają na celu zachowanie dobrej kondycji ogólnej ciała. Trening jest pod stałym monitoringiem. Kolejne zadania często wynikają z uzyskanych efektów. Pozwala to na stałe wzmacnianie formy w zakresie niezbędnym w danej dyscyplinie. Bądź stale w najlepszej kondycji, także po sezonie! Trening dla sportowców Z Twoim Trenerem Personalnym w Kielcach dobierze optymalny plan i zestaw ćwiczeń. Możesz zdać się na kompleksowe przygotowanie motoryczne i utrzymanie ciała w najlepszej formie.

Odnowa biologiczna dla sportowców

Treningi łączone z zabiegami odnowy biologicznej pozwalają w krótkim czasie zregenerować ciało. Przynosi ulgę i odprężenie mięśniom po znacznym wysiłku. Pozytywne efekty przynoszą zabiegi elektrostymulacji. Pozwolą cierpiącym z powodu urazów na modulację natężenia bólu. Zabiegi w krótkim czasie przywracają pełną wydolność organizmu. Odnowa biologiczna po sezonie sportowym lub zawodach czy meczu ma znakomity wpływ na osiągnięcia w przyszłości. Kompleksowy plan opracowywany jest w formie indywidualnej. Dopasowany jest do sezonowości dyscypliny. Najlepsze efekty przynosi połączenie odnowy biologicznej z optymalnym dla sportowca treningiem.

W czym możemy Ci pomóc?

• Poprawimy Twoje osiągi: siłę, szybkość, wytrzymałość, moc, zręczność, koordynację ruchową, gibkość
• Zapobiegniemy kontuzjom
• Poprawimy Twoje wyniki sportowe
• Zapewnimy aktywną regenerację
• Pomożemy w powrocie do sportu po wszelkiego rodzaju urazach i kontuzjachZOBACZ CENNIK ZAPISZ SIĘ