parallax background

TRENING
PERSONALNY

już od 140zł / 60min


ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ
JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Trening indywidualny jeden na jeden z trenerem personalnym.


Pozwoli Ci poznać naszą filozofię zdrowego ruchu. Trenując mądrze i efektywnie osiągniesz cele treningowe oraz poznasz lepiej swoje ciało. Treningi odbywają się w kameralnej atmosferze z wykwalifikowanym trenerem personalnym. Spotkania poprzedzone są szczegółową diagnostyką.

Lamia Tabellout
Lamia Tabellout
2022-02-20
Z czystym sumieniem polecam Dominika!! Trafiłam do niego w fatalnej formie. Dominik bardzo szybko zainterweniowal i dobrał dla Mnie indywidualny trening dzięki któremu stanęłam na nogi!! Sumienny, solidny i zaanagażowany trener z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie Polecam LT
Gabriela Sołtysik
Gabriela Sołtysik
2022-02-15
Polecam!
Sylwia Węgorzewska
Sylwia Węgorzewska
2022-02-09
Bardzo polecam Dominika! Miłe i profesjonalne podejście do klienta ale najważniejsze jest to że Dominik cały czas inwestuje w swój rozwój. Na pewno - do zobaczenia! :)
pamela misztal
pamela misztal
2022-02-08
Polecam ! 😃
Paulina Paździerz
Paulina Paździerz
2022-02-08
Polecam !!
Iwona Chodnik
Iwona Chodnik
2022-02-05
Zawsze podczas pobytu w Kielcach odwiedzam Anatomię Ruchu. Wiedza Dominika i umiejetność jej zastosowania w indywidualnych przypadkach jest fenomenalna - profesjonalna i kompleksowa opieka. Polecam!
dorciag3
dorciag3
2022-02-05
Polecam 🙂
Mirosław Adamczyk
Mirosław Adamczyk
2022-02-04
Dzięki zastosowanej terapii ból barków odpuścił. Bardzo polecam Dominika!

Trening personalny Kielce – odchudzający, siłowy, kondycyjny, czy może zdrowotny?

Zalecany przez nas trening personalny to bezpośrednia współpraca z trenerem. Prowadzi to do idealnego dopasowania ćwiczeń do założonego celu. Poprawia ogólny stan sylwetki, ciała i wydolność organizmu. Trening personalny w zacisznym studio w Kielcach pozwala nabrać siły i kondycji i odpocząć jednocześnie. Poświęcony na trening czas zwraca się w postaci wzrostu energii oraz zauważalnych efektów. Treningi dopasowanedo oczekiwań Klientów.

Wśród nich przeważają:
  • trening siłowy;
  • trening wytrzymałościowy;
  • trening zdrowotny i rehabilitacyjny;
  • trening odchudzający.
Trening personalny dostępny jest także w formie online. Zawiera on dedykowany zakres ćwiczeń oraz stałe wsparcie trenera. Plan i zakres treningów personalnych online omawiane są szczegółowo podczas konsultacji. Zaufaj sprawdzonemu trenerowi personalnemu na terenie Kielc.

Trening siłowy

Personalny trening siłowy to profesjonalnie dobrany zestaw ćwiczeń. Dotyczyć może ogólnej siły ciała, jak i poszczególnych jego partii. Dopasowany jest do potrzeb i oczekiwań Klienta. Plan personalnego treningu siłowego może być realizowany także w formie online. Powstaje po szczegółowym wywiadzie. Proponowane ćwiczenia obejmują możliwości fizyczne i sprzętowe.

Personalny trening wytrzymałościowy

Trening wytrzymałościowy to ćwiczenia typowo kondycyjne. Poprawiają ogólną wytrzymałość organizmu. Mają wpływ na wzrost wytrzymałości siłowej mięśni oraz wydolność krążeniowo-oddechową. Trening wytrzymałościowy może dotyczyć poszczególnej partii ciała, jak i całego organizmu. Plan układany jest po wcześniejszej konsultacji. Obejmuje zakres ćwiczeń do realizacji w studiu w Kielcach, jak i online. Dopasowany jest pod kątem dostępności sprzętu do ćwiczeń.

Trening zdrowotny i rehabilitacyjny

Trening zdrowotny i rehabilitacyjny niezbędny jest po urazach, zabiegach lub wypadkach. Jest to trening medyczny inaczej zwany terapią ruchową. Często jest sposobem na odzyskanie pełnej sprawności. Jest też formą rehabilitacji w wielu chorobach układu ruchu. Przynosi ulgę m.in. w przewlekłym bólu pleców. Trening zdrowotny to także propozycja dla kobiet w i po ciąży. Nic bowiem nie poprawia sylwetki lepiej niż odpowiednio dobrane ćwiczenia. Ćwiczenia mają wpływ na stopień trudności porodu. Nie tylko wspomagają kondycję organizmu. Rozluźniają mięśnie oraz poprawiają krążenie w kończynach. Treningi zdrowotne i rehabilitacyjne są prowadzone po uprzedniej konsultacji. Podczas niej proponowany jest plan oraz zestaw ćwiczeń mający przynieść pożądane efekty.

Trening odchudzający

Trening odchudzający jest połączeniem różnorodnych ćwiczeń. Wspomaga proces utraty wagi. Skala ich trudności zależna jest od stopnia zaawansowania osoby ćwiczącej. Pod uwagę brana jest także wydolność i stan organizmu. Trening odchudzający to idealny sposób dla wszystkich, którzy chcą kształtować sylwetkę. Świetnie wpływa na ogólną kondycję organizmu. Optymalnie dobrane ćwiczenie nie tylko pozwolą schudnąć, ale i zwiększą możliwości mięśni. Wszystko to w atmosferze swobody i dyskrecji. Personalny trening odchudzający polecany jest dla osób z różnym stopniem otyłości. Zestaw ćwiczeń wspomagających schudnięcie ustalany jest indywidualnie po konsultacji. Poznając szczegóły możemy je lepiej dopasować. Finalnie przyniesie to większe efekty w krótszym czasie. Odchudzające treningi personalne realizowane są zarówno w Studio w Kielcach, jak i online.

W czym możemy Ci pomóc?

• Poprawić sylwetkę
• Wzmocnić ciało
• Schudnąć
• Wyrzeźbić sylwetkę
• Zwiększyć masę mięśniową
• Poprawić słabe ogniwa
• Zrealizować każdy inny cel związany z twoim ciałemZOBACZ CENNIK ZAPISZ SIĘ