parallax background

TERAPIA RUCHOWA
TRENING MEDYCZNY

już od 140zł / 60min


ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ
JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Terapia ruchowa / trening medyczny jeden na jeden z terapeutą ruchowym.


Wierzymy, że mądrze przeprowadzony ruch jest najlepszym narzędziem terapeutycznym. Trening medyczny pozwoli Ci pozbyć się bólu i wrócić do pełni sprawności. Spotkania poprzedzone są szczegółową diagnostyką i konsultacją.

Trening medyczny i rehabilitacja ruchowa

Trening medyczny i rehabilitacja ruchowa służy uzyskaniu jak największej sprawności po urazach. Wpływa też na prawidłową postawę oraz sylwetkę ciała. W wielu sytuacjach trening medyczny lub rehabilitacyjny jest sposobem na pozbycie się uporczywego, przewlekłego bólu. Niekiedy jest on wynikiem złej kondycji ogólne organizmu. Szybką ulgę przynosi wtedy trening rehabilitacyjny. Zestaw ćwiczeń wykonywany jest z udziałem sprzętu rehabilitacyjnego oraz bez niego. Często przynosi szybsze efekty w połączeniu z odpowiednią odnową biologiczną. Doskonałym sposobem na dobre samopoczucie okazać się może trening dla kobiet w ciąży. Ich plan ćwiczeń jest dopasowany z uwzględnieniem stanu zdrowia.

Korekcja wad postawy – trening w Kielcach i online

Korekcja wad postawy to trening poprawiający komfort ruchu i postawę ciała. Ma doskonały wpływ na rozluźnienie i wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia na wady postawy prowadzą do wzmocnienia całego organizmu. Duży nacisk kładziemy jednak na partie ciała zagrożone zmianami wynikającymi ze złej postawy. Plan ćwiczeń opracowywany jest indywidualnie. Powstaje w oparciu o wcześniejszą konsultację. Korekcja wad postawy to idealny trening ruchowy w każdym stopniu zaawansowania. Uśmierza ból i bardzo dobrze wpływa na ogólne samopoczucie. Regularne wykonywanie zaproponowanych ćwiczeń zwiększa siłę mięśni i redukuje wady postawy.

Trening dla osób starszych – Twój Trener Personalny w Kielcach

Trening dla osób starszych jest doskonałym sposobem na zachowanie doskonałej kondycji ciała. W wielu przypadkach pozwala też powrócić do pełni sił po przebytych urazach, kontuzjach i zabiegach. Odpowiednio dopasowany zestaw ćwiczeń powstrzyma sztywnienie kończyn i wzmocni całe ciało. Przyczyni się też do korekcji wad postawy, które w przyszłości skutkować mogą permanentnym bólem. Trening dla osób starszych to świetne rozwiązanie na rozgrzewkę przed aktywnym sezonem. Przygotuje na wyzwania związane z turystyką i sportem. Trening dla osób starszych zachowuje ciało w nienagannej kondycji i świetnej formie. Pozwoli szybko wrócić do zdrowia po urazach. Plan ćwiczeń jest ustalany indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb Klientów.

Trening dla kobiet w ciąży

Trening dla kobiet w ciąży łagodzi jej objawy i skutki. Nie od dziś bowiem wiadomo, że ruch to zdrowie. Ważne jest jednak, by nie przesadzać. Ćwiczenia dla kobiet w ciąży powinny być dobrane do etapu oraz stanu zdrowia Klientek. Nadmierny wysiłek nie tylko nie pomoże, ale może mieć szkodliwy wpływ na przebieg ciąży. Warto zdać się tu na opinię profesjonalistów w dziedzinie terapii ruchowej. Z Twoim Trenerem Personalnym w Kielcach można liczyć na indywidualne podejście do każdej osoby. Zestaw ćwiczeń dla kobiet w ciąży dobierany jest po szczegółowym wywiadzie. Lekki trening wspomaga ogólną kondycję organizmu. Wzmocni też niektóre partie ciała. Ukoi fizyczny ból wynikający z przyrostu wagi i nabytych wad postawy. Trening dla kobiet w ciąży finalnie ułatwi i poprawi komfort porodu. Zminimalizuje też jego negatywne następstwa.

Trening dla kobiet po ciąży

Trening dla kobiet po ciąży ułatwi powrót do formy i odzyskanie kondycji. Pozwoli w relatywnie krótkim czasie powrócić do dawnej sylwetki. To idealne rozwiązanie dla Pań powracających do uprawiania sportu. Jest to także świetny sposób na odpoczynek i aktywny relaks. Treningi dla kobiet po ciąży są dopasowane do indywidualnych wymagań. Są równie skuteczne w formowaniu sylwetki, jak i rehabilitacji po ciąży. Plan ćwiczeń ustalany jest po szczegółowym wywiadzie.

W czym możemy Ci pomóc?

• Pozbyć się bólu pleców
• Pozbyć się bólu w obrębie stawów
• Wyeliminować chroniczne dolegliwości bólowe
• Przywrócić sprawność po urazie
• Wrócić do aktywności fizycznej, np. po okresie ciąży
• Wrócić do uprawiana sportu na każdym poziomie
• Zapobiec powrotowi urazów i dolegliwości bólowychZOBACZ CENNIK ZAPISZ SIĘ