Odnowa biologiczna - szybka regeneracja w Kielcach

Odnowa biologiczna w krótkim czasie przywraca energię każdej komórce ciała. To wyjątkowy odpoczynek po wzmożonym wysiłku fizycznym. Polecany sportowcom amatorom i zawodowcom w każdej dyscyplinie. To kompleksowy zestaw ćwiczeń połączony z odprężającymi ciało zabiegami. Tu doskonały będzie trening rolowania i rozciągania. Pozytywne wibracje wprowadzi masaż urządzeniem Hypervolt. Elektrostymulacja TENS oraz EMS urządzeniem Compex uśmierzy ból. Drenaż i masaż limfatyczny za pomocą rękawów kompresyjnych odpręży po ćwiczeniach. Zabiegi również przyczynią się do ujędrnienia skóry i wspomogą odchudzanie.

Trening rolowania i rozciągania

Trening rolowania i rozciągania to łagodny w formie zestaw ćwiczeń relaksujących. Ćwiczenia i gimnastyka dopasowane są do preferencji. Na celu mają rozluźnienie napięcia mięśni i ścięgien oraz zwiększenie sprawności układu krążeniowego. Trening rolowania to doskonały sposób na rozciągnięcie ciała. Pozostawia po sobie efekt odprężenia i pozytywnej aktywności ruchowej.

Masaż urządzeniem Hypervolt – Twój Trener Personalny w Kielcach

Masaż urządzeniem Hypervolt pozwoli odpocząć zmęczonym mięśniom. Jest doskonały zarówno po zawodach, treningu lub dużym wysiłku fizycznym. Masażer wibracyjny Hypervolt przyspiesza regenerację. Działa na nie stymulująco co w konsekwencji prowadzi do ich odprężenia. Zmniejsza natężenie bólu oraz sztywność po treningach. Rodzaj masażu dobierany jest na podstawie indywidualnego zapotrzebowania. Uwzględniamy przy tym aktualny stan zdrowia i ogólną kondycję. Skuteczny masaż odprężający przeprowadzamy w komfortowych warunkach w kameralnych warunkach z Twoim Trenerem Personalnym w Kielcach.

Elektrostymulacja EMS urządzeniem Compex

Elektrostymulacja EMS urządzeniem Compex to zabieg o szerokim spektrum efektów. Prąd EMS działa stymulująco. Jego precyzyjne działanie pozwala stymulować wybraną partię ciała nawet tą kontuzjowaną. Działa na zasadzie wymuszania pracy mięśni poprzez prąd o niskiej intensywności. Podczas elektrostymulacji EMS urządzeniem Compex dochodzi do skurczu włókien mięśniowych co prowadzi do procesu przebudowy tkanki mięśniowej. Skutkuje to szybszą regeneracją. Regularnie powtarzana elektrostymulacja urządzeniem Compex wpływa na szybszy powrót do zdrowia po urazach i kontuzjach.

Drenaż limfatyczny – Presoterapia w Kielcach

Oferujemy profesjonalny drenaż limfatyczny za pomocą urządzenia kompresyjnego. Stymulowanie krążenia limfy ma niezwykle korzystny wpływ na ogólny wygląd ciała i jego sprawność. To zabieg chętnie stosowany do przyspieszenia regeneracji ciała. Przynosi szybkie efekty w obrzęku limfatycznym. Rodzaj i długość masażu limfatycznego dobierana jest indywidualnie po konsultacji.

Modulacja bólu prądami TENS urządzeniem Compex

Modulacja bólu prądami TENS urządzeniem Compex to doskonały sposób na walkę z uporczywym bólem. Często jest on następstwem historycznych urazów i intensyfikuje się z wiekiem. Modulacja bólu prądami TENS zmniejsza jego intensywność. W konsekwencji pozwala mięśniom odpocząć i relaksuje całe ciało.