Przed przystąpieniem do treningów personalnych proponujemy konsultację oraz badanie aparatu ruchu i postawy ciała. Trening personalny nie tylko wzmacnia poszczególne mięśnie i poprawia kondycję całego ciała. Ma też znaczący wpływ na rzeźbę i właściwą postawę. Odpowiednio dobrany trening przyczyni się do korekcji wad postawy oraz zwiększy siłę konkretnych partii ciała. Duże znaczenie ma rodzaj treningów. Zestaw ćwiczeń dobierany jest indywidualnie. Zależny jest od oczekiwanych efektów.

Konsultacja

Zachęcamy do konsultacji z trenerem personalnym w Kielcach ! Na spotkaniu w Kielcach wsłuchamy się w potrzeby i dopytamy o szczegóły. Kładziemy duży nacisk na dobranie odpowiedniej formy treningu. Dobierzemy odpowiednie ćwiczenia do postawionego wyzwania. Oferujemy:
  • trening personalny - wspomagający utratę wagi, rzeźbę sylwetki, zwiększenie siły i masy mięśniowej oraz wytrzymałości ciała, poprawę kondycji;
  • trening medyczny - rehabilitacja po urazach i zabiegach, trening dla osób starszych oraz kobiet w i po ciąży;
  • trening dla sportowców - opracowany pod konkretną dyscyplinę, w trakcie sezonu i poza nim;
  • odnowa biologiczna - masaż i elektrostymulacja, drenaż limfatyczny za pomocą urządzeń kompresyjnych, rozciąganie i rolowanie ciała.

Jeśli nie możesz dojechać do Anatomii Ruchu w Kielcach, skontaktuj się z nami! Konsultacje oraz treningi personalne prowadzimy także online. Część usług dostępna jest jedynie w naszym Studio w Kielcach.

Szczegółowy wywiad

Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad. Dotyczy on zarówno oczekiwań, jak i ogólnego stanu zdrowia. Wszystko, by ćwiczenia w treningu personalnym dopasować optymalnie do postawionego zadania. Przeprowadzamy też badanie wad postawy ciała. Właściwie dobrane treningi uśmierzą ból, zwiększą siłę i kondycję oraz poprawią sylwetkę. Bierzemy przy tym do serca obecne możliwości ciała. Stąd przed diagnozą konieczna jest krótka rozmowa.

Diagnostyka i testy motoryczne w Kielcach

Diagnostyka opiera się na wywiadzie oraz oczekiwaniach Klientów. Uzyskane informacje pozwalają na dobór treningu przynoszącego efekty w możliwie najkrótszym czasie. Proponowane ćwiczenia są dopasowane zarówno do wymagań, jak i ogólnej kondycji ciała. Trening personalny w Kielcach łączy wzmocnienie ogólne mięśni oraz ścięgien całego ciała oraz dbałość o zdrowie i kondycję Klientów. Badanie wad postawy i narządów ruchu oraz późniejsze zalecenia to pierwszy krok w kierunku treningów personalnych. Ich zakres oraz wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

Dobór ćwiczeń w treningu personalnym i terapii ruchowej

Dobór ćwiczeń w treningu personalnym i terapii ruchowej ustalany jest indywidualnie. Plan powstaje na podstawie diagnostyki i oczekiwań Klientów. Skutecznie przywracamy sprawność ciała po urazach, wypadkach i chorobach. Równie dobrych efektów oczekuj w treningu siłowym i kondycyjnym dla sportowców. Można go wspomóc łagodną elektrostymulacją lub masażami przynoszącymi rozluźnienie mięśni. Trening personalny i terapia ruchowa dopasowane są przede wszystkim do oczekiwań. To najważniejszy krok ku zadowoleniu z uzyskania pełni formy.

W czym możemy Ci pomóc?

• Pozbyć się bólu pleców
• Pozbyć się bólu w obrębie stawów
• Wyeliminować chroniczne dolegliwości bólowe
• Przywrócić sprawność po urazie
• Wrócić do aktywności fizycznej, np. po okresie ciąży
• Wrócić do uprawiana sportu na każdym poziomie
• Zapobiec powrotowi urazów i dolegliwości bólowychZOBACZ CENNIK ZAPISZ SIĘ